Генератор інверторний Konner&Sohnen KS 4500i 4.2кВт Ручний стартер ЕСО режим
26 799 ₴
- Немає в наявності
- Код: KS 4500i
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
Інверторний генератор Konner&Sohnen KS 4500i
Інверторний бензиновий генератор KS 4500i з номінальною потужністю 4,2 кВт забезпечує стабільне та якісне електроживлення для живлення побутових приладів, для забезпечення безперебійної роботи офісу, магазину, невеликого виробництва, медичного центру, для роботи невеликих електроінструментів у майстернях.
На відміну від традиційних генераторів, KS 4500i використовує інверторну технологію, яка гарантує чисту синусоїду, що є критично важливою для живлення чутливої електроніки, такої як комп'ютери, телевізори та медичне обладнання.
Однією з ключових переваг KS 4500i є його універсальність. Він підходить для широкого спектру застосувань, від аварійного електропостачання до використання на виїзних роботах та відпочинку на природі. KS 4500i пропонується за ціною, яка практично не відрізняється від звичайних бензинових генераторів аналогічної потужності. Ви отримуєте якісний та надійний генератор за доступною ціною.
Особливості інверторного генератора КонерЗонен KS 4500i
- Вбудований електронний блок з мікропроцесорним керуванням контролює роботу генератора та забезпечує стабільну вихідну напругу 230В 50Гц синусоїдальної форми, що підходить для надійної роботи чутливої електроніки.
- Фірмовий надійний двигун K&S відрізняється підвищеною зносостійкістю, тривалою і стабільною роботою, та відповідає всім європейським стандартам якості, в тому числі EURO V.
- Режим економії палива ECONOMY MODE зменшує витрати палива до 50% при малих навантаженнях завдяки зниженню оборотів двигуна.
- Ергономічна панель управління оснащена: LED-дисплеєм, розетками 16А, індикаторами робочого стану, універсальною автомобільною розеткою 12В, а також кнопкою RESET для перезавантаження системи контролю (при спрацьовуванні електронного захисту від навантаження або короткого замикання) та відновлення напруги подачі не зупиняючи двигун.
- У генераторах інверторного типу Könner & Söhnen встановлено високоякісний безщітковий альтернатор зі 100% мідною обмоткою. Надійний та компактний альтернатор встановлений на постійних магнітах, у пластиковому кожусі та може витримувати максимальні навантаження без ушкоджень, гарантує тривалу надійну роботу генераторної установки.
- Компактний розмір цієї моделі дозволяє брати його з собою куди завгодно. Він стає надійним помічниками під час відпочинку на природі, кемпінгу, на риболовлі, забезпечуючи необхідною енергією.
- Оснащений опорними ніжками, цей генератор забезпечує стабільну роботу без перекидання та ковзання.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна сила струму | 19.6 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 4.2 кВт |
| Максимальна потужність | 4.5 кВт |
| Повна потужність | 4.5 кВА |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Аварійний |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Пікова потужність | 4.5 Вт |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Колір | Синій |
| Двигун | |
| Марка двигуна | KS 240i |
| Об'єм двигуна | 223 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 13 л |
| Потужність двигуна | 6.1 к. с. |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 480 мм |
| Висота | 455 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Вага | 33 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
- Ціна: 26 799 ₴











