Інверторний генератор Konner&Sohnen KSB 10i
Завдяки мінімальному розміру та легкій вазі генератор інверторного типу Konner&Sohnen KSB 10i є чудовим рішенням для вашого активного відпочинку та заходів на свіжому повітрі. KS KSB 10i буде вашим надійним і практичним компаньйоном під час виїздів на природу, подорожей, походів, риболовлі тощо.Може використовуватися для різних електроприладів, у тому числі для заряджання сучасних чутливих гаджетів та іншої точної електроніки.
Переваги генератора КонерСонен KSB 10i
- Вбудований електронний блок з мікропроцесорним керуванням контролює роботу генератора та забезпечує стабільну вихідну напругу 230В 50Гц синусоїдальної форми, що підходить для надійної роботи чутливої електроніки.
- Завдяки мінімальним розмірам та малій вазі цей інверторний генератор зручно брати на природу, рибалку. Закритий корпус забезпечує захист двигуна від вологи та пилу, що продовжує термін служби агрегату. Оснащений опорними ніжками для кращої стійкості під час роботи.
- Сучасний двигун К&S відрізняється підвищеною зносостійкістю, тривалою і стабільною роботою, відповідає всім європейським стандартам якості, в тому числі сучасному екологічному стандарту EURO V.
- У генераторах інверторного типу TM «K&S Basic» встановлено високоякісний безщітковий альтернатор з мідною обмоткою, може витримувати максимальні навантаження без ушкоджень та гарантує тривалу надійну роботу генераторної установки.
- Оснащений індикатором робочого стану, який може сигналізувати про стан перенавантаження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна сила струму | 4.3 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 0.8 кВт |
| Максимальна потужність | 1 кВт |
| Повна потужність | 1 кВА |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Аварійний |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Ні |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Пікова потужність | 0.8 Вт |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Колір | Зелений |
| Двигун | |
| Марка двигуна | KSB 80i |
| Об'єм двигуна | 42.7 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 3.5 л |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 330 мм |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Вага | 8.5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Автоматичний регулятор напруги | Ні |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Ручка для перенесення | Так |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 499 ₴









