Рейсмус Utool UTP-12
Рейсмус Utool UTP-12 розроблений для домашньої або невеликої столярної майстерні для стругання заготовок.
- захист від повторного пуску
Потужність-1,5 кВт
Кількість обертів-9000 об/хв
Швидкість подачі заготовки-7 м/хв
Кількість ножів-2 шт
Товщина обробки ― 0-2,5 мм
Товщина заготовки-6-153 мм
Ширина заготовки 300 мм
Діаметр валу-40 мм
Розміри-615 х 355 х 465 мм
Вага-34 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Utool |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна глибина стругання | 2.5 мм |
| Максимальна швидкість подачі | 7 м/сек |
| Споживана потужність | 1.5 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Рейсмусовий |
| Тип фуговально-рейсмусового верстата | Односторонній |
| Кількість обертів холостого ходу | 9000 об/хв |
| Ширина заготовки | 300 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 33.5 кг |
| Висота | 465 мм |
| Довжина | 615 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Додаткові параметри | |
| Діаметр строгального валу | 48 мм |
| Кількість ножів на валу верстата | 2 шт. |
| Максимальна ширина стругання | 300 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 283 ₴





