Лопата штикова GARDENA ClassicLine загострена — простий і зручний інструмент для проведення садово-городніх робіт.
Основні переваги штикової лопати Гардена ClassicLine:
- Виготовлена із загартованої сталі, має покриття від утворення корозії.
- Габарити лопати: 194х1,6х275 мм. Загальна довжина інструмента: 117 см.
- Дуже легка: маса всього 1,94 кг.
- На лопаті є упор для ніг — для ефективнішої роботи.
- Наявність гумової накладки на держаку. Довжина накладки 38,5 см.
- На кінці тримачка є ергономічна D-подібна ручка з міцного пластику.
- Постачається без паковання.
- Країна-виробник: Польща.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GARDENA |
| Країна виробник | Польща |
| Тип лопати | Штикова |
| Довжина леза | 275 мм |
| Ширина леза | 194 мм |
| Довжина рукоятки | 1170 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | метал |
| Вага | 1.94 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴





