Стелаж Truper 185х43х91см 5 полиць із поліпропілену. Навантаження 340 кг (EST-5)
4 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: EST-5
+380980295470
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Стелаж Truper EST-5
Стелаж Truper 5 полиць незамінний при встановленні в майстерні, коморі, гаражі, погребі для зберігання інструментів, побутової хімії та ін. Полиці виготовлені з їх міцного пластику, який не піддається корозії та дії хімічних речовин.
- Полиці та стійки виготовлені із поліпропілену.
- Конструкція полиці забезпечує рівномірний розподіл навантаження, підвищуючи стійкість та міцність.
- Легко збирається і розбирається для економії місця в приміщенні.
Максимальне навантаження на стелаж-340 кг
Максимальне навантаження на полицю-68 кг
Габарити: ширина 91 см, висота 185 см, глибина 43 см
Вага 13,5 кг

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Truper |
| Тип меблів | стелаж |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Тип полиці | Решітчаста |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Допустиме рівномірне розподілене навантаження на стільницю | 84 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 910 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Висота | 1850 мм |
| Вага | 13.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200 ₴








