Компостер Thermo-King 900 л — це надійне рішення для ефективного компостування, виготовлене зі 100% переробленого пластику (PP). Завдяки двом великим люкам, наповнення компостера стає максимально зручним і швидким.
Оптимальна система аерації та термостінки з матеріалу thermolene забезпечують швидкий процес розкладання органічних відходів, що перетворює їх на високоякісний компост. Компостер легко збирається без використання інструментів, а кришка з фіксацією дає змогу регулювати циркуляцію повітря й адаптувати роботу компостера до літніх і зимових умов.
З садовим компостером Thermo-King ви легко зможете переробляти органічні відходи та отримувати високоякісний компост для саду.
До комплекту входить:
- Решітка для компостера GRAF, яка захищає вміст компостера від гризунів, даючи водночас мікроорганізмам і черв'якам легко проникати в компостер.
- Віялові розкладні граблі My Garden — необхідний інструмент для загрібання листя та трави.
- Набір ферментів для прискорення перероблення органічних відходів у якісний компост.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRAF |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 900 л |
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Вага | 21 кг |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 960 ₴






