Hyundai HHY 9050Si Генератор інверторний 6 кВт Електростартер Правильна синусоїда Мідна обмотка Пульт запуску
67 340 ₴
- Немає в наявності
- Код: HHY 9050Si
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
Інверторний генератор Hyundai HHY 9050Si
Бензиновий інверторний генератор Hyundai HHY 9050Si - один з найпотужніших і найсучасніших агрегатів у своїй категорії. Корпус пристрою виготовлений із спеціального пластику, який забезпечує як захист, так і шумоізоляцію, завдяки чому генератор працює тихіше за більшість аналогів.
Генератор Hyundai HHY 9050Si номінальною потужністю 6 кВт забезпечить електроенергією всі необхідні електроприлади.. Хюндаї HHY 9050Si оснащений надійним інвертором, що дозволяє використовувати для чутливих електронних приладів. Для підключення передбачено силову розетку 220 В 32 А та розетку 220 В 16А, а також USB-порти.
Генератор HHY 9050Si оснащений бензиновим двигуном об'ємом 312 см³, який використовує бензин АІ-92. Досконала конструкція з високим ККД дозволяє двигуну працювати на менших оборотах, ніж аналогічні моделі, що знижує витрату палива. Бак об'ємом 13,5 літрів забезпечує понад 4 години роботи при повному навантаженні. Режим ECO знижує оберти двигуна, подовжуючи час роботи без дозаправки.
На передній панелі знаходиться інформативний дисплей, що показує поточний рівень напруги та кількість відпрацьованих мотогодин, що важливо для своєчасного проведення технічного обслуговування. Регулярне обслуговування забезпечує довгу та безперебійну роботу генератора.
Переваги та особливості бензинового інверторного генератора Хюндаи HHY 9050Si:
- Шумозахищений корпус
- Економна витрата палива
- Зручність транспортування
- Адаптований під блок автоматичного запуску Hyundai ATS BASIC 30-380 (7 -pin)
Ми рекомендуємо купити інверторний генератор Hyundai HHY 9050Si для енергопостачання будинку, офісу, дачі або відпочинку на природі.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hyundai |
| Країна виробник | Китай |
| Час безперервної роботи | 4 годин |
| Вхід ATS | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Максимальна потужність | 6.3 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 6 кВт |
| Пікова потужність | 6.3 Вт |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Повна потужність | 6.3 кВА |
| Режим роботи | Аварійний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип генератора | Інверторний |
| Тип палива | Бензин |
| Колір | Синій |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Захисний кожух | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -5 град. |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 53 кг |
| Висота | 470 мм |
| Довжина | 570 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Двигун | |
| Кількість обертів вала двигуна | 3600 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Марка двигуна | IC 312 |
| Потужність двигуна | 9.5 к. с. |
| Об'єм двигуна | 312 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.85 л |
| Об'єм паливного бака | 13.5 л |
| Споживання палива | 3 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
- Ціна: 67 340 ₴
- Спосіб упаковки: Картона коробка











