Інверторний генератор Hyundai HHY 1050Si
Сучасні будинки і дачі, як правило, обладнуються великою кількістю цінної точної електроніки. для їхньої повноцінної роботи обов'язково потрібно придбати генератор бензиновий інверторний.
Особливості інверторного генератора Хюндаі HHY 1050S:
- Видає струм стабільної частоти та напруги, що позитивно впливає на роботу дорогих точних пристроїв.
- Портативний та легкий - 11.5 кг
- Має вихід USB – для підзарядки гаджетів;
- Легкий запуск;
Потужність максимальна/номінальна, кВт - 1
Місткість паливного баку, л - 2,5
Напруга, В - 220
Частота, Гц-50
Максимальна потужність двигуна, к.с/об/хв - 1.84к.с./4850
Маса, кг – 11,5
Місткість масляного картера, л - 0,33
Рекомендований діапазон температур - -5 ~ +30
Габарити (ДхШхВ), см-460x275x435
Гарантія24 місяці * * - детальні умови гарантії шукайте в гарантійному талоні




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hyundai |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 1 кВт |
| Максимальна потужність | 1.2 кВт |
| Повна потужність | 1.2 кВА |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Аварійний |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Пікова потужність | 1.2 Вт |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Колір | Синій |
| Двигун | |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 460 мм |
| Висота | 435 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Вага | 11.5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Захисний кожух | Так |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -5 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 30 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 925 ₴






