Gruntek HAI Складна Садова Туристична складана пилка (295500180)
266,25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 295500180
+380980295470
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ножівка Gruntek HAI
Ножівка Gruntek HAI використовується зручна садівників так і туристів
- складна конструкція
- лезо із загартованої сталі
- покриття хромом для захисту від корозії і гладкого реза
- потрійна заточка зубів
- рез "на себе"
- надійний фіксатор
Довжина леза-180 мм
Довжина у відкритому стані-400 мм
Довжина в закритому стані-225 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gruntek |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина полотна | 180 мм |
| Довжина шини | 180 мм |
| Розташування зубів | Одностороннє |
| Стан | Новий |
| Тип | Ручна пила |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Призначення пилки (ножівки) | по дереву |
| Загальні | |
| Вага | 0.1 кг |
| Довжина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 266,25 ₴







