


Генератор інверторний EnerSol EPG-5500IO 5 кВт Ручний стартер Чиста синусоїда
19 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: EPG-5500IO
+380980295470
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Інверторний генератор EnerSol EPG-5500IO
Інверторний генератор EnerSol EPG-5500IO потужністю 5 кВт з ручним стартером розроблений для аварійного енергопостачання будинків, будівельних майданчиків, підприємств.
Особливості генератора Енерсол EPG-5500IO
- компактний дизайн
- зручна панель управління
- надійний бензиновий двигун
- захист від навантаження
Напруга - 220 В
Номінальна потужність – 5 кВт
Максимальна потужність – 5.5 кВт
Тип стартера – ручний
Струм-22.7 А
Об'єм бака - 7 л
Витрата палива - 2 л/год.
Габарити - 440*380*460 мм
Вага-28 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна сила струму | 22.7 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Повна потужність | 5.5 кВА |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Аварійний |
| Час безперервної роботи | 3 годин |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Пікова потужність | 5.5 Вт |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Двигун | |
| Марка двигуна | Enersol GP236 |
| Об'єм двигуна | 236 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1 л |
| Об'єм паливного бака | 7 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 1.9 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 460 мм |
| Висота | 440 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Вага | 28 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 35 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 999 ₴
- Спосіб упаковки: Картоная коробка


