Лопата міні Gruntek Дегу штикова 68 см (295720268)
325 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 295720268
+380980295470
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штикова лопата міні Gruntek Дегу
Лопата штикова GRUNTEK Дегу 68 см компактна, легка та зручна у використанні.
- Полотно лопати виготовлене з високовуглецевої сталі з термообробкою та має захисне покриття від утворення корозії.
- Габарити полотна лопати: 150 х 200 мм. Довжина держака: 480 мм. Загальна довжина лопати: 680 мм.
- Круглий держак виготовлен із дерева ясен та має лаковане покриття.
- Зручне D-подібне поліпропіленове руків'я із міцного пластику, укріпленого ребрами жорсткості.
Вага 700 гр.
Довжина 68 см


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gruntek |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.7 кг |
| Довжина леза | 200 мм |
| Довжина рукоятки | 400 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | дерево |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Штикова |
| Ширина леза | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 325 ₴










