Набір шліфувальних листів Scotch-Brite скотч-брайт S&R 15 шт 150х230 мм з240 з280 з320 з600 з1000 (236150015)
464,64 ₴
- Готово до відправки
- Код: 236150015
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
Набір абразивних падів S&R 15 шт
Набір ручних падів S&R 15 шт. із нетканого матеріалу для професійних шліфувальних робіт.
Скотч-брайт S&R призначений для шліфування металів та сплавів (алюміній, латунь, мідь, нержавіюча сталь), а також оброблення інших матеріалів, наприклад, кераміка, скло, пластик та дерево під час проміжних та фінішних робіт, зняття лакофарбових покриттів на металевих та дерев'яних поверхнях.
- Можна працювати як з охолоджувальною рідиною, так і на сухому матеріалі.
- Холодне шліфування – не нагріває поверхню оброблюваної деталі.
- Кожен пад є губкою розміром 150х230 мм, виготовленою з нетканого матеріалу, де кожна ворсинка покрита абразивними частинками. Такий матеріал має великий ресурс використання, він практично не забивається, не розмокає, легко чиститься.
У набір включено 15 губок з 5 типами зернистості (для кожного етапу обробки: від видалення фарби до фінішного шліфування):
• Пад із зернистістю Р240 - 3 шт.
• Пад із зернистістю Р280 - 3 шт.
• Пад із зернистістю Р320 - 3 шт.
• Пад із зернистістю Р600 - 3 шт.
• Пад із зернистістю Р1000 - 3 шт.
Купити набір падів S&R рекомендується для професійного чи аматорського використання для обробки невеликих поверхонь.




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | S&R |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обробки | Шліфування |
| Кількість в упаковці | 15 шт. |
| Матеріал кола | Абразив |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Дерево, Оргскло, Сталь, Тверда деревина, Метал |
| Стан | Новий |
| Тип насипання | Відкрита |
| Товщина | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина | 230 |
| Одиниця виміру | Штука |
| Матеріал | Алюмінію оксид |
| Область застосування | Алюміній, Бронза, Дерево, Латунь, Мідь, Нержавіюча сталь, Сталь, Чавун |
| Тип | Шліфувальний прямокутний аркуш |
| Упаковка | Пачка |
| Ширина | 150 мм |
| Ширина | 150 |
- Ціна: 464,64 ₴








