
DeWalt DWE560 Ручна дискова пилка
8 799 ₴
- Готово до відправки
- Код: DWE560
+380 (98) 029-54-70
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дискова пила DeWalt DWE560
Ручна дискова пила DeWalt DWE560 використовується для пиляння деревини, фанери, ОСБ, ДСП та ін
- компактна, легка, проста у використанні
- Конструкція підошви забезпечує чудовий огляд лінії різу
- Система здування видаляє тирса з лінії пропилу
- Можливість підключення пилососа
Потужність-1350 Вт
Кількість обертів-5500 об/хв
Діаметр диска-184х16мм
Кут нахилу-48 град
Глибина різу 90 град-65 мм
Глибина різу 45 град-42 мм
Вага-3,7 кг
Комплект поставки дискової пили DeWalt DWE560:пильний диск 24 зуба,паралельний упор,ключ, порт для підключення пилососа
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість стаціонарного кріплення | Ні |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 16 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Кут нахилу | 48 град. |
| Вага | 3.7 г |
| Максимальна глибина пропілу | 65 |
| Максимальний діаметр диска | 184 |
| Споживана потужність | 1350 ватт |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Комплектація | |
| Паралельний упор | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Высота пропилу | 65 мм |
| Вихідна потужність | 850 Вт |
| Габарити | 286x226 мм |
| Діаметр диска | 184 мм |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Конструкція | ручна |
| Потужність | 1350 Вт |
| Швидкість обертання | 5500 об/хв |
| Тип | дискова |
| Функції і можливості | підключення пилососа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 799 ₴


