Інверторний генератор Hyundai HHY 7050Si
Генератор інверторний HYUNDAI HHY 7050Si - це потужний та надійний генератор, призначений для забезпечення стабільного електропостачання в умовах, коли немає доступу до централізованої електромережі. Він має потужність 5 кВт, що дозволяє підключати до нього різноманітні електроприлади та інструменти.
Основна перевага інверторного генератора полягає в тому, що він забезпечує стабільний струм та напругу завдяки використанню технології інверторного перетворення. Крім того, такі генератори працюють дуже тихо, що є важливим фактором для використання в умовах, коли важливо дотримуватись тиші.
Генератор HYUNDAI HHY 7050Si також має кілька входів для підключення різних приладів та інструментів, а також вбудований інвертор, що дозволяє забезпечити стабільну напругу та струм з високою точністю. Генератор має систему захисту від перевантаження та зниження рівня масла, що забезпечує безпеку та довговічність роботи генератора.
Сучасні будинки і дачі, як правило, обладнуються великою кількістю цінною точною електронікою. Мова йде не тільки про звичайні комп'ютери, телевізори та музичні центри, а й про системи типу «розумний дім», чутливі охоронні сигналізації та інші пристосування. Якщо електрика часто відключається, для їх повноцінної роботи обов'язково потрібно придбати генератор бензиновий інверторний.
- Видає струм стабільної частоти та напруги, що позитивно впливає на роботу дорогих точних пристроїв.
- Має здатність економити паливо, витрачаючи його рівно стільки, скільки необхідно для підтримки життєдіяльності споживачів.
Комплектація інверторного генератора Хюндаі HHY 7050Si: транспортувальний комплект, свічний ключ, інструкція користувача, гарантійний талон, упаковка
Максимальна вихідна потужність, кВт - 5.5
Номінальна вихідна потужність, кВт - 5
Напруга, В - 230
Вага, кг - 58
Максимальна потужність двигуна, к.с/об/хв - 9.5 к.с./3600
Тип паливаАІ-92 і вище
Місткість паливного баку, л - 15
Час безперервної роботи (при розрахунковій потужності), год - 5
Ємність масляного картеру, л - 0,8
Частота, Гц - 50
Габаритні розміри (ДхШхВ), см - 685x515x480
Гарантія24 місяці * * - детальні умови гарантії шукайте в гарантійному талоні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hyundai |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Повна потужність | 5.5 кВА |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Аварійний |
| Час безперервної роботи | 5 годин |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Пікова потужність | 5.5 Вт |
| Колір | Чорний |
| Двигун | |
| Марка двигуна | IC 312 |
| Об'єм двигуна | 312 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.8 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Потужність двигуна | 9.5 к. с. |
| Кількість обертів вала двигуна | 3600 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 685 мм |
| Висота | 515 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Вага | 58 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -5 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 30 град. |
- Ціна: 47 775 ₴
- Спосіб упаковки: Картона коробка








