Генератор інверторний Konner&Sohnen KS 4000iE 3.5 кВт Електростартер
51 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: KS 4000iE S
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
Інверторний генератор Konner&Sohnen KS 4000iE S
Портативний інверторний генератор Konner&ShohnenKS 4000iE S — це зручне джерело електроенергії у шумозахисному корпусі для дому, офісу, торгового майданчика тощо.
Особливості генератора Коннер Зонен KS 4000iE
- Економічний режим дозволяє знизити витрату палива до 50% при малих навантаженнях через зниження обертів двигуна. Альтернатор з мідною обмоткою та потужний двигун K&S гарантують безаварійне та тривале використання та відповідають усім європейським стандартам якості. Наявність LED-дисплея дає можливість якісніше контролювати роботу генератора та своєчасно проводити його технічне обслуговування.
- Вбудований електронний блок з мікропроцесорним управлінням контролює роботу генератора та забезпечує стабільну вихідну напругу 230В 50Гц синусоїдальної форми, що підходить для надійної роботи чутливої електроніки.
- Фірмовий надійний двигун K&S відрізняється підвищеною зносостійкістю, тривалою та стабільною роботою та відповідає всім європейським стандартам якості, у тому числі EURO V.
- Режим економії палива ECONOMY MODE зменшує витрату палива до 50% при малих навантаженнях завдяки зниженню обертів двигуна.
- Многофункціональний LED-дисплей 6 в 1 відображає наступні показники: індикатори навантаження, індикатори рівня палива, лічильник мотогодин, вольтаж, частота, індикатор рівня масла, індикатор перевантаження, індикатор робочого стану.
- Зручне розташування всіх функцій: індикатори стану генераторної установки, що сигналізують про робочий режим, зношування автомата захисту при перевантаженні або короткому замиканні, про низький рівень масла, кнопка Reset для перезавантаження системи контролю та відновлення подачі напруги, роз'єм для паралельного підключення генераторів, типова автомобільна розетка 12В, що дає можливість підключення широкого спектру автомобільних пристроїв, гаджетів та зарядки акумулятора, розетки 230В та заземлюючої клеми.
- Шумозахисний корпус забезпечує мінімальний рівень шуму (66 дБ Lpa 7м), комфортне використання та зручне транспортування.
- У генераторах інверторного типу Könner & Söhnen встановлений високоякісний безщітковий альтернатор зі 100% мідною обмоткою. Надійний та компактний альтернатор встановлений на постійних магнітах, у пластиковому кожусі та може витримувати максимальне навантаження без пошкоджень, гарантує тривалу надійну роботу генераторної установки.
- Можливість паралельного підключення двох генераторів через спеціальний прилад для отримання подвійної потужності. Підходить до моделей інверторних генераторів Könner & Söhnen®, у яких є функція паралельного підключення: KS 2000iS, KS 2000iG S, KS 4000iE S, KS 4000iEG S, KS 4100iEG, KS 6000iE S.
- Інверторні генератори Könner&Söhnen оснащені транспортувальною системою для зручного переміщення. Два колеса та ручка, що піднімається при переміщенні генератора, забезпечують комфортне транспортування та мобільність агрегату.
- Генератор KS 4000iE S укомплектований додатковими аксесуарами: свічковий ключ, викрутка РН2 6.0 мм, чохол для аксесуарів.
Напруга, В - 230
Максимальна потужність, кВт – 4.0
Номінальна потужність, кВт – 3.5
Частота, Гц - 50
Сила струму макс., а - 17.4
Розетки - 2 x 16A
Тип запуску - Ручний/електростартер
Ємність паливного бака, л -12
Час роботи при завантаженні 50%, година*** - 7.8
LED-дисплей- Навантаження, рівень палива, напруга, частота, час роботи; індикатор перевантаження, показник напруги, показник рівня масла
Рівень шуму, LpA (7m)/LwA, дБ - 66/91
Вихід 12В, А – 12В/8.3A
Модель двигуна – KS 240i
Об'єм двигуна, см3 - 223
Тип двигуна - Бензиновий 1-циліндровий, 4-тактний, з повітряним охолодженням
Потужність двигуна, к.с. - 7.5
Можливість паралельного підключення
Ємність масляного картера, л - 0.6
Ємність акумулятора, А·ч – 1.6
Клас захисту - IP23M
Обмотка альтернатора —Медь
Коефіцієнт потужності, cosφ - 1
Габарити нетто, мм - 620х440х510
Габарити брутто, мм-630х475х570
Вага нетто, кг – 40
Вага брутто, кг – 43.4
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Напруга | 1 В |
| Номінальна сила струму | 17.4 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 3.5 кВт |
| Максимальна потужність | 4 кВт |
| Повна потужність | 4 кВА |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Аварійний |
| Час безперервної роботи | 7.5 годин |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Пікова потужність | 4 Вт |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Двигун | |
| Марка двигуна | KS 240i |
| Об'єм двигуна | 223 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 12 л |
| Потужність двигуна | 7.5 к. с. |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 620 мм |
| Висота | 520 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Вага | 40 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 91 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -5 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
- Ціна: 51 999 ₴











