



Обприскувач акумуляторний VOLPI-VOLPITECH 7 л (VT7)
5 394,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: VT7
+380980295470
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обприскувач VOLPI-VOLPITECH 7 л (VT7)
Акумуляторний садовий обприскувач VOLPI-VOLPITECH з баком об'ємом 7 л, легкий, міцний та надійний. Всі робочі та контрольні пристрої знаходяться у верхній частині, практично вставлені в голівку розпилювача, тому захищені та віддалені від рідини у баку. Ручка ергономічна та оснащена кнопкою ввімкнення/вимкнення зі світлодіодним індикатором заряду та роз'ємом для заряджання micro USB. Прокладки FPM, нейлонова насадка та регульована поліпропіленова насадка роблять VT7 придатним для використання з агресивними розчинами. Розпилювач також оснащений плечовим ременем, що дозволяє носити його на плечі, не стомлюючи оператора, а також практичною ручкою, яка дозволяє легко переносити його з одного місця на інше.
Особливості акумуляторного обприскувача Волпі VOLPITECH 7л.
- Модель оснащена баком на 7 л, що робить її придатною для невеликих та середніх обсягів робіт.
- Високопродуктивний мембранний насос сприяє якісному та швидкому нанесенню розчинів.
- Наявність індикатора рівня заряду акумулятора, що залишився, дозволяє планувати свою роботу з обприскувачем.
- Автономна робота (на одному заряді акумулятора) дозволяє працювати до 2,5 годин. Місткість акумулятора – 2,6 А/год / 7,4 В / 19,24 Вт/год.
- Заряджання батареї за допомогою шнура Micro USB.
- Бак виготовлений із міцного поліпропілену, стійкого до впливу ультрафіолетового випромінювання, хімічних рідин.
- Тиск у баку – 1-2 бар.
- Нейлонова розпилювальна трубка та регульована поліпропіленова форсунка.
- Регульований наплічний ремінь (на одне плече).
- Дуже маленька маса обприскувача – всього 1,35 кг.
- Зручна ручка для транспортування обприскувача.
- Отвір для заповнення розчинами – 60 мм.
- Довжина шланга, що подає, – 1,2 м.
- Габарити: 230х215х460 мм.
- Робоча температура: 5-40°С.
- Країна-виробник: Італія.
- Гарантія – 12 місяців.
Комплектація:
- Обприскувач;
- Ремінь;
- Штанга;
- Форсунка;
- Акумулятор.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VOLPI |
| Країна виробник | Італія |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Плечовий (на плечі) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Дальність/радіус обприскування | 2 м |
| Об'єм бака | 7 л |
| Довжина шланга | 120 см |
| Загальна вага | 8.35 кг |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 35 град. |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 7.4 В |
| Тривалість автономної роботи | 2.5 годин |
| Ємність акумулятору | 2.6 А. г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 394,90 ₴


