GRUNTEK PRIME BS-12-3 Li-Ion Обприскувач акумуляторний 12 л 12В/6Ач (296001082)
2 450,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 296001082/12L
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
Обприскувач GRUNTEK PRIME BS-12-3 Li-Ion
Обприскувач акумуляторний GRUNTEK PRIME BS-12-3 Li-Ion 12 л дозволяє обробляти захисними розчинами, листяними добривами рослини, а також виконувати розпилення гербіцидів, фунгіцидів тощо.
Особливості ранцевого обприскувача Грюнтек PRIME BS-12-3 Li-Ion 12 л:
• Модель має великий пластиковий бак для розчинів ємністю 12 л.
• Пластик, з якого виготовлений обприскувач, стійкий до дії хімікатів, ультрафіолетового випромінювання.
• Розпорошення розчинів здійснюється завдяки вбудованому пневматичному механізму. Живлення пневмонасос отримує від вбудованого літій-іонного акумулятора.
• Тиск усередині бака становить – 0,15-0,4 МПа.
• Інтенсивність розпилення можна регулювати.
• Модель оснащена широкими ременями на плечі (ранцевий тип), завдяки яким обприскувач можна легко переміщати, а його маса буде правильно розподілятися на плечі і спину оператора.
• Вага – 4,25 кг.
• Габарити упаковки: 335х175х480 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gruntek |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина розпилювальної трубки | 78 см |
| Довжина шланга | 120 см |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 30 град. |
| Загальна вага | 16.3 кг |
| Об'єм бака | 12 л |
| Стан | Новий |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Колір | Бірюзовий |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Ємність акумулятору | 6 А. г |
| Напруга | 12 В |
- Ціна: 2 450,10 ₴
- Спосіб упаковки: Картона коробка










