Мотопомпа для перекачування КАС Stark WPC 50
Мотопомпа Stark WPC 50 підходить для перекачування більшості промислових та сільськогосподарських хімічних рідин.
- Надійна пластикова крильчатка для агресивних середовищ.
- Посилений термопластиковий корпус та прокладки з EPDM матеріалу (етилен - пропіленовий каучук).
- Ізольовані з'єднання.
- 4-тактний професійний гільзований двигун типу HONDA потужністю 3,6 кВт.
- Захист двигуна від низького рівня масла.
В комплектацію входить забірний фільтр та перехідники для підключення
Продуктивність, куб.м/година-35
Макс. глибина всмоктування, м-6
Максимальна висота напору, м-23
Діаметр патрубка, мм-50
Максимальний діаметр частинок-5 мм
Час безперервної роботи, год-2,7
Вага, кг-27
Розмір, мм-550х430х470
Тип двигуна-чотиритактний
Потужність, л/с/кВт-6,5/4,8
Об'єм паливного бака, л-3,6
Об'єм масляної системи, л-0,6

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина всмоктування | 6 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 5 мм |
| Максимальна пропускна здатність | 35 куб.м/год |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальний напір | 23 м |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Перекачувані середи | Технічна вода, Морська вода, Живильна вода, Чиста вода, Хімічно нейтральні речовини, Хімічно активні речовини |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 2" |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Характеристики приводу | |
| Ємність системи змащування | 0.6 л |
| Масляний датчик | Так |
| Об'єм двигуна | 163 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Тип палива | Бензин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна температура робочої рідини | 35 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 000 ₴









