Токарний верстат по дереву GTM TWL1000IA Довжина заготовки 100 см Потужність 370 Вт
100 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 18303
+380 (98) 029-54-70
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Токарний верстат по дереву GTM TWL1000IA
Токарний верстат дерева GTM TWL1000IA розроблений для використання в майстернях для виконання токарних робіт з деталями довжиною. >
Максимальний діаметр заготовки, мм -350
Максимальна довжина заготівлі, мм - 1000
Швидкість обертання шпинделя, об/хв-850-2500
Спосіб зміни швидкості шпинделя - ручний – перевстановлення приводного ременя
Напруга, -220
Потужність, кВт -0,37
Габаритні розміри (ДхШхВ), мм-870х220х370
Вага немає, кг – 21
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр обробки над станиною | 350 мм |
| Поворот передньої бабки | немає |
| Споживана потужність | 0.37 кВт |
| Відстань між центрами | 1000 мм |
| Стан | Новий |
| Тип електродвигуна верстата | асинхронний |
| Загальні параметри | |
| Вага | 23 кг |
| Висота | 380 мм |
| Довжина | 880 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Додаткові параметри | |
| Довжина заготівлі | 1000 мм |
| Кількість шпинделів | 1 шт. |
| Ширина заготовки | 350 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 000 ₴


