Дирокол револьверний S&R Professional для шкіри Отвори 2,2.5,3,3.5,4,5 мм (274100240)
650,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 274100240
+380980295470
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дироколл S&R Professional
Дирокол S&R;Professional використовується для пробивання отворів у шкірі, штучній шкірі. Використовується в майстернях, цехах та для особистого рукоділля.
- робочі частини загартовані струмами високої частоти для більшої довговічності
- дозволяє пробити міцний матеріал
- фіксатор поворотної головки
- корпус плоскогубців та пробійники отворів виготовлені із спеціальної інструментальної сталі, маслостійкої, нікельованої.
Використовується для пробивання круглих отворів діаметром 2,2.5,3,3.5,4,5 мм , пластмаси і т.д.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | S&R |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 г |
| Кількість пробійників | 6 шт. |
| Максимальний діаметр пробійника | 5 мм |
| Мінімальний діаметр пробійника | 2 мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650,10 ₴











