Гібридний сонячний інвертор&GENERGY IFR4000-24
Гібридний інвертор GENERGY IFR4000-24 це багатофункціональна підтримка безперебійного живлення в одному корпусі, що поєднує в собі функції інвертора, сонячного зарядного пристрою і зарядного пристрою для акумуляторів. Інвертор може живити різні прилади в будинку або офісі, такі як світло, вентилятори, холодильник і кондиціонери. За допомогою РК-дисплея можна зробити потрібні налаштування, такі як струм зарядки акумулятора, пріоритет зарядки від мережі змінного струму або від сонячної батареї, та прийнятна вхідна напруга залежно від різних приладів.
Особливості сонячного гібридного інвертора Дженерджі IFR4000-24:
• Є знімним модулем управління з набором різних комунікацій і РК-дисплеєм.
• Має незалежну від акумулятора конструкцію.
• Наявність вбудованого Wi-Fi модуля для моніторингу обладнання зі смартфона (через розроблений GENERGY додаток).
• Передбачено комунікаційний порт для BMS: RS485, CAN-BUS, RS232.
• Зручне керування завдяки РК дисплею.
• Простий в обслуговуванні: конструкція вентилятора передбачає його просту заміну у разі потреби.
• Номінальна потужність - 4000 Вт.
• Чиста синусоїдальна хвиля.
ВХІД
• На вхід працює зі змінним струмом 230 В, дозволяючи встановлювати напругу в діапазоні 170-280 (для ПК) або 90-280 (для побутової техніки).
• Частота визначається автоматично: 50 Гц або 60 Гц.
ВИХІД
• При роботі від батареї регулює напругу в межах 230 В +-10%.
• ККД — 90-93%.
• Час передачі — 15 мс (для ПК) та 20 мс (для побутової техніки).
РОБОТА ВІД БАТАРЕЇ
• Підходить для роботи від батареї 24 В постійного струму. Напруга плаваючого заряду — 27 В.
• Встановлено захист від перезаряджання - 33 В постійного струму.
ЗАРЯДКА ВІД СОНЯЧНОЇ ПАНЕЛІ І МЕРЕЖІ ЗМІННОГО СТРУМУ:
• Може застосовуватись із сонячним зарядним пристроєм МРРТ, при цьому максимальна потужність фотоелектричної батареї — 5000 В.
• Діапазон МРР при робочій напрузі — 120-450 ВОЕ, а максимальна напруга розімкнутого ланцюга сонячної батареї — 500 ВОЕ.
• Максимальний зарядний струм — 120 А, у разі підключення до мережі змінного струму — максимальні показники зарядного струму — 100 А.
• Габарити: 115х300х400 мм.
• Маса — 9 кг.
• Інтерфейс: USB, RS232, RS485, Wi-Fi, Dry-contact.
УМОВИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ
• Рівень вологості — від 5% до 95% вологості.
• Температура зберігання — від -15°С до +60°С.
• Температура роботи — від -10°С про +50°С.
• Країна-виробник: Китай.
• Країна бренду: Іспанія.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GENERGY |
| Країна виробник | Іспанія |
| Види індикації | Світлова |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Допустима пікова потужність | 8000 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Максимальна потужність | 4000 Вт |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Номінальна потужність | 4000 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Сонячна батарея | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 420 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 115 мм |
- Ціна: 10 000 ₴
- Спосіб упаковки: Картона коробка









