



FOGO F4001i Інверторний генератор 3 кВт Ручний стартер Правильна синусоїда
100 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 34484
+380980295470
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Генератор FOGO F4001i інверторний бензиновий генератор у відкритому корпусі, з номінальною вихідною потужністю 3 кВт. Може застосовуватися як резервний джерело живлення у будинках, дачах, офісах та магазинах; під час проведення робіт на будівельних об'єктах; як основний джерело енергії в торговельних палатках, в автомагазинах і торговельних об'єктах; як додатковий джерело живлення у фургонах та рефрижераторах.
Особливості генератора ФОГО F4001i:
- Інверторна технологія для чистої потужності, коефіцієнт нелінійних спотворень <3%
- Проста у використанні, багатофункціональна панель.
- Можна використовувати для під'єднання медичного обладнання та чутливої техніки
- 3 кВт - висока номінальна потужність
- 10 л - великий об'єм бака для палива при низькій витраті
- 220 В - номінальна напруга під час роботи
- 13 А - номінальний струм під час роботи
- Стабільна частота струму 50 Гц
- 2 розетки 230В 16А на панелі управління
- Вихід DC 12В 8.3А для заряджання акумуляторів
- Вихід USB з гумовою заглушкою: 5В 2.1А
- Роз'єм для паралельного підключення до ще одного генератора F4001i
- Функція економії палива зниження обертів двигуна через низьке навантаження
- Можливість синхронізації двох блоків F4001i
- Сигналізація перевантаження
- Захист від перевантаження
- Індикатор попередження про низький рівень масла
Комплектація генератора FOGO F4001i: набір ключів - 1 шт, вилка штепсельна 220В - 2 шт, набір проводів із затискачами на 12В - 1 шт, інструкція експлуатації - 1 шт, упаковка
| Можливість | 3.0 кВт |
| Тип встановлення | портативний |
| Вага | 26.0 кг |
| Розміри | 47.9x34x44.2 см |
| Потужність максимальна 1ф | 3.2 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 3.0 кВт |
| Витрати палива | 1.67 (при 100% навантаженні) л/рік |
| Об'єм бака для оливи | 0.5 л |
| Об'єм топливного бака | 10 л |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Реалізація | відкрите |
| Особливості | можна використовувати для підключення медичного обладнання |
| Можливість встановлення автоматики | Немає |
| Об'єм двигуна | 149 см3 |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Модель двигуна | Senci SH 150 B |
| Охолодження | вітряни |
| Тип запуску | ручний |
| Вигляд палива | Бензин |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Призначення | для рибалки, для комп'ютера, для кемпінгу, для квадрокоптера, для дачі |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Година безперервної роботи | 6.0 рік |
| Частота електромережі | 50 Гц |
| Кількість фаз | одна |
| Клас захисту | IP23 |
| Країна-виробник | Польща |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fogo |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Максимальна потужність | 3.2 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 3 кВт |
| Повна потужність | 3.2 кВА |
| Режим роботи | Аварійний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип генератора | Асинхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 26 кг |
| Висота | 440 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Двигун | |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Марка двигуна | Senci SH 150 B |
| Об'єм двигуна | 149 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 10 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 000 ₴


