GRUNTEK BS-9-1B Lithium Акумуляторний обприскувач для саду та городу 9 літрів
1 650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 296009163
+380980295470
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний обприскувач GRUNTEK BS-9-1B Lithium
Акумуляторний обприскувач GRUNTEK BS-9-1B Lithium чудово підійде для обприскування рослин у саду, на городі та в теплиці. Акумуляторний обприскувач полегшує роботу під час обприскування великих площ.
- велика заливна горловина
- захист від навантаження
Обсяг – 9 л.
Довжина штанги – 75 см.
Витрата рідини – 1,6 л/хв
Максимальний тиск — 1.5-4.0 бар
Акумулятор - 3,0 А*год
Вага – 2,7 кг
Комплектація обприскувача GRUNTEK BS-9-1B Lithium:штанга, насадка-1 шт., інструкція, зарядний пристрій, батарея, прокладка-2 шт, кронштейн для трубки-1шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gruntek |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Плечовий (на плечі) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Дальність/радіус обприскування | 1.5 м |
| Об'єм бака | 9 л |
| Продуктивність | 1.6 літр/хв |
| Довжина розпилювальної трубки | 75 см |
| Загальна вага | 11.7 кг |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 35 град. |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Тип насосу | Поршневий |
| Максимальний тиск | 3 бар |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Тривалість автономної роботи | 3 годин |
| Ємність акумулятору | 3 А. г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴







