
Truper POHE-10C Шкіряний пояс для інструментів 10 відділень для монтажника електрика столяра
720 ₴
- Готово до відправки
- Код: POHE-10C
+380980295470
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пояс монтажника для інструментів Truper POHE-10C
Пояс для інструменту Truper POHE-10C тавиготовлений з міцної шкіри буйвола.
- Регульований ремінь зі 100% бавовни зі швидкознімним кріпленням.
- Посилені, пошиті сумки для більшої міцності та довговічності
Кількість відділень-10
Розмір - 28 x 25 см
Товщина шкіри-1,9 мм
Довжина ременя - 133 см


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Truper |
| Країна виробник | Мексика |
| Кількість відділень/кишень | 10 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.48 кг |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴


