Свердло для дерева спіральне S&R 12x151 мм Хвостовик 10 мм (216820120)
85 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 216820120
+380980295470
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спіральне свердло по дереву S&R застосовують для свердління отворів у твердій та м'якій деревині, клеєній фанері, ДСП, гіпсокатроні.
Матеріал - високовуглецева сталь.
Переваги: високий ресурс, подвійна спіраль для швидкого виведення відходів деревини
Діаметр-12 мм
Загальна довжина-151 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | S&R |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 12 мм |
| Довжина робочої частини | 96 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Призначення | По дереву |
| Загальна довжина | 151 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 ₴








