
AGT 2500I Генератор инверторный 1.8 кВт
24 999 ₴
- В наявності
- Код: 2500I
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
Генератор інверторний бензиновий AGT 2500I – однофазна 230В електростанція, призначена для забезпечення електроенергією приладів потужністю до 1,6 кВт (номінальна потужність). Максимальна потужність цього бензогенератора – 2 квт. Висока якість електроенергії дозволяє підключати високочутливі прилади.
Особливості інверторного бензогенератора АГТ 2500I кВт:
- Модель оснащена фірмовим чотиритактним бензиновим двигуном з примусовим повітряним охолодженням Rato R80I об'ємом 80 см3. Об'єм масла – 0,4 л.
- Альтернатор інверторний, завдяки чому до AGT 2500I можна підключати чутливу до перепадів напруги цифрову техніку.
- Наявність захисту від низького рівня масла, перевантаження та короткого замикання.
- Легкий ручний запуск.
- Система рециркуляції повітря забезпечує найкраще охолодження та оптимальну температуру повітря на вході у фільтр
- Паливний бак об'ємом 4.0 л.
- Тривала автономна робота завдяки низькому споживанню палива та великому (як для моделі з такою потужністю) бензобаку:
- При навантаженні 25%: споживання – 0,4 л/год / час автономної роботи – 9 годин;
- При навантаженні 50%: споживання – 0,64 л/год; / час автономної роботи - 5,6 годин;
- При навантаженні 75%: споживання – 0,83 л/год/час автономної роботи – ndash; 4,3 години.
- Наявність режиму ECO – автоматично регулює оберти двигуна залежно від навантаження, таким чином дозволяючи заощаджувати пальне.
- На панелі керування знаходяться розетки 1ф Schuko 16 A, USB 5V/1A, USB 5V/2.1 A, 12V/8.3 A DC
- Вбудований лічильник відпрацьованих мотогодин для своєчасного проведення технічного обслуговування, вольтметр, частотомір
- Можливо паралельне підключення двох генераторів для підключення потужного навантаження
- Комбінована рукоятка перемикання робочих режимів та відкриття пального бака
Напруга: 230 В
Потужність макс./ном.: 2/1,8 кВт
Розміри, ДхШхВ-498x290x459 мм
Вага -22 кг
Двигун - RATO R 80i
Тип-OHV, повітряне охолодження
Об'єм двигуна - 79,7 куб.см
Паливо -Аі95
Об'єм бака - 4л
Час автономної роботи – 4 години
Система запуску – ручний стартер
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGT |
| Країна виробник | Румунія |
| Час безперервної роботи | 4 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 2 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 1.8 кВт |
| Повна потужність | 2 кВА |
| Режим роботи | Аварійний |
| Стан | Новий |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Захисний кожух | Так |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Ручка для перенесення | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Рівень шуму | 92 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22 кг |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Двигун | |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Марка двигуна | RATO R 80i |
| Потужність двигуна | 80 к. с. |
| Об'єм двигуна | 79.7 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.4 л |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Споживання палива | 1 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
- Ціна: 24 999 ₴


