AGT 3501RaSB Бензиновий генератор 2.5 кВт ручний стартер
33 682 ₴
- В наявності
- Код: PFAGT3501RA/E
+380980295470
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бензогенератор AGT 3501RaSB максимальною потужністю 3.0 кВт і номінальною потужністю 2.6 кВт розроблений для аварійного енергопостачання приватних будинків, торгових точок та ін. Дві розетки дають змогу одночасно під'єднувати до генератора АГТ 3501RaSB різні споживачі сумарного навантаження, що не перевищує 2.5 кВт.
Особливості AGT 3501RaSB
- 2 розетки 16 А
- захист від перевантаження
- датчик рівня оливи
Напруга — 220 В
Максимальна/Номальна потужність — 3.0/2.5 кВт
Ручний стартер
Об'єм бака — 3,6 л
Витрата палива — 1-1.4 л/год
Розміри — 605х450х485 мм
Вага — 46 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGT |
| Країна виробник | Китай |
| Час безперервної роботи | 12 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 3 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 2.6 кВт |
| Повна потужність | 3 кВА |
| Режим роботи | Аварійний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Акумулятор в комплекті | Ні |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Лічильник мотогодин | Ні |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 46 кг |
| Висота | 485 мм |
| Довжина | 605 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Двигун | |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 208 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Споживання палива | 1.4 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 682 ₴


