Обігрівач інфрачервоний Kumtel EX-25 2,5 кВт — компактний побутовий нагрівач із горизонтальним розташуванням нагрівального елемента. Підходить для приміщень площею до 30 м2, на відкритому повітрі обігріває на відстані до 20 м2. Технологія обігрівання передбачає нагрівання предметів, які так само віддають тепло повітрю. Не сушить повітря, немає неприємного запаху паленого пилу.
Особливості інфрачервоного нагрівача Кумтел EX-25 2,5 кВт:
- Модель обладнана кварцовою нагрівальною трубкою.
- Максимальна потужність 2500 Вт.
- Швидке нагрівання.
- Просте керування — через поворот ручки.
- Наявність регульованого термостата дає змогу вибрати оптимальний для користувача температурний режим.
- Автоматичне вимкнення в разі перекидання.
- Корпус металевий.
- Призначений для крыплення на стелю, стіну, підлогового встановлення (стійка купується окремо), настінного встановлення.
- Дуже легкий.
- Габарити: 100х840х200 мм.
- Країна-виробник: Туреччина.
- Країна бренда: Туреччина.
- Тривалий термін експлуатації — до 5000 годин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kumtel |
| Безпека | Відключення при падінні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Сталь покрита порошковою фарбою |
| Особливості | Терморегулятор |
| Рекомендована площа поза приміщенням | 20 кв.м |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Стельовий, Настінний, Підлоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Ширина | 840 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кріплення на стіну | Так |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 2500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 000 ₴





