Інфрачервоний обігрівач Kumtel MH-1800 1,8 кВт – компактний побутовий обігрівач із вертикальним розташуванням нагрівальних елементів. Підходить для приміщень площею до 24 м2, на свіжому повітрі обігріває на відстані до 14 м2. Технологія обігріву передбачає нагрівання предметів, які, своєю чергою, віддають тепло повітрю. Не сушить повітря, відсутній неприємний запах паленого пилу.
Особливості інфрачервоного обігрівача Кумтел MH-1800:
- Модель оснащена 3 слюдяними нагрівальними трубками.
- Максимальна потужність 1800 Вт.
- Просте управління – шляхом повороту ручки.
- Наявність регульованого термостата дозволяє вибрати оптимальний для користувача температурний режим.
- Два режими роботи: з потужністю 900 Вт та потужністю 1800 Вт.
- Корпус виготовлений з алюмінію.
- Підбачено аварійне вимкнення у разі перекидання.
- Зручна ручка для транспортування до місця використання.
- Призначений для установки на підлогу, установки на інші рівні поверхні.
- На корпусі передбачено місце для зберігання електрокабелю.
- Дуже легкий.
- Габарити: 1150х410х325 мм.
- Країна-виробник: Туреччина.
- Країна бренду: Туреччина.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kumtel |
| Країна виробник | Туреччина |
| Безпека | Відключення при падінні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Побутове |
| Особливості | Терморегулятор |
| Рекомендована площа поза приміщенням | 14 кв.м |
| Рекомендована площа приміщення | 24 кв.м |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 1150 мм |
| Глибина | 325 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 1800 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Користувацькi характеристики | |
| Діапазон потужності, Вт. | 900-1800 |
| Напруга живлення, В | 220 |
| Розміри, см | 115х41х32,5 |
| Реком. площа приміщення, кв. м. | 24 |
| Термостат | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 000 ₴






