GENERGY GUADALQUIVIR II Мотопомпа бензинова для брудної води 55 куб.м/год (240054043)
10 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 240054043
+380 (98) 029-54-70
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мотопомпа бензинова GENERGY GUADALQUIVIR II для брудної води – призначена для перекачування прісної води з високим вмістом у ній твердих частинок діаметром до 25 мм. Підходить для відкачування води при повенях, іригації тощо.
Особливості бензинової мотопомпи Дженерджі GENERGY GUADALQUIVIR II для брудної води:
- Модель оснащена 4-тактним бензиновим OHV двигуном GENERGY SGB 225 PRO EURO V з примусовим повітряним охолодженням, об'ємом 225 см3. Об'єм масла в картері 0,6 л.
- Висока продуктивність – до 55 000 л/год.
- Простий ручний запуск.
- Наявність захисту від низького рівня олії.
- Турбіна та спіраль виготовлені з литої сталі, збільшеного розміру. Ущільнювач з карбіду кремнію – має збільшений термін служби.
- Простий доступ до гідравлічного корпусу (без використання інструменту) для швидкого очищення в разі утворення пробок, засмічення.
- Посилена рама оброблена від утворення корозії електрофоретичним методом.
- Низький рівень вібрацій завдяки збільшеному сайлентблоку.
- Максимальна глибина всмоктування – 6 м.
- Максимальна висота подачі – 30 м.
- Діаметри всмоктувального та нагнітального патрубків – 3 дюйми або 80 мм.
- Обладнана паливним баком об'ємом 2,6 л.
- Наявність дисплея для контролю відпрацьованих мотогодин дозволяє своєчасно проводити технічне обслуговування.
- Довгий час автономної роботи завдяки ємному бензобаку та економічному споживанню палива:
При дроселюванні 25% - 1 л – 2,6 години.
При дроселюванні 50% - 1,1 л – 2,4 години.
При дроселюванні 75% - 1,4 л – 1,8 години.
- Рівень звукового тиску: 108 дБ. Рівень звуку на відстані 7 м. – 80 дБ.
- Наявність транспортувального комплекту, що включає великі 10-дюймові колеса та металеву складну ручку з пластиковою накладкою.
- Маса – 46 кг.
- Габарити мотопомпи (без коліс): 627х508х480 мм.
- Габарити з колесами: 627х611х583 мм.
- Країна-виробник: Іспанія.
- Країна бренду: Іспанія.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GENERGY |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 46 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина всмоктування | 6 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 25 мм |
| Максимальна пропускна здатність | 55 куб.м/год |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальний напір | 30 м |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Перекачувані середи | Живильна вода, Чиста вода, Технічна вода, Вода з домішками |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Характеристики приводу | |
| Час автономної роботи | 2 годин |
| Висота підйому | 30 м |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ємність системи змащування | 0.6 л |
| Максимальний тиск | 3 бар |
| Марка двигуна | GENERGY SGB 225 PRO |
| Масляний датчик | Так |
| Об'єм двигуна | 225 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 2.6 л |
| Витрата палива | 1.4 л/год |
| Тип палива | Бензин |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 627 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 3" |
| Довжина | 627 мм |
| Ширина | 583 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 000 ₴











