Мотопомпа GENERGY CANTABRICO II 35 куб.м/год для хімічних рідин рідких добрив морської води
22 790,10 ₴
- Немає в наявності
- Код: 240053043
+380 (98) 029-54-70
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мотопомпа бензинова GENERGY CANTABRICO II призначена для перекачування морської води або неагресивних хімічних рідин без великих твердих частинок.
Особливості бензинової мотопи Дженерджі CANTABRICO II для хімічної води:
- Модель оснащена 4-тактним бензиновим OHV двигуном GENERGY SGB 210 PRO з примусовим повітряним охолодженням, об'ємом 208 см3. Об'єм масла в картері 0,6 л.
- Висока продуктивність - до 35 000 л /год.
- Просто ручний запуск.
- Відмінність захисту від низького рівня масла.
- Турбіна і спіраль виготовлені з міцного поліпропилену. Запружник керамії має більший термін служби.
- Усилена рама оброблена від утворення коррозії електрофоретичним методом.
- Низький рівень вібрації завдяки збільшеному сайлентблоку.
- Максимальна глибина всмоктування — 7 м.
- Максимальна висота подавальника — 30 м.
- Діаметри, що всмоктують і нагнетальний патрубків - два дюйми або 50 мм.
- Оснащена паливним баком об'єму 2,6 л.
- Напруження дисплею для контролю відпрацьованих мото годин дає змогу вчасно проводити технічне обслуговування.
- Тривалий час автономної роботи завдяки бензобаку та економічному використанню палива:
При додаванні 25% - 1 л - 2,6 годин.
При додаванні 50% - 1,1 л - 2,4 години.
Під час декорації 75% - 1,4 л - 1,8 годин.
- Рівень звукового тиску: 108 дБ. Рівень звуку на відстані 7 м - 78 дБ.
- Набір машинного комплекту, який включає великі колеса і металеву ручку з пластиковою накладкою.
- Маса - 36 кілограмів.
- Габарити мотопомпи без коліс: 627 x509 х 480 мм.
- Габарити з колесами: 627x611 x583 мм.
- Країна-вивідувач: Іспанія.
- Країна бренду: Іспанія.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GENERGY |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина всмоктування | 7 м |
| Максимальна пропускна здатність | 35 куб.м/год |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальний напір | 30 м |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Перекачувані середи | Морська вода, Хімічно нейтральні речовини, Чиста вода, Хімічно активні речовини, Технічна вода |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Характеристики приводу | |
| Час автономної роботи | 2 годин |
| Висота підйому | 3 м |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ємність системи змащування | 0.6 л |
| Максимальний тиск | 3 бар |
| Марка двигуна | SGB 210 PRO |
| Масляний датчик | Так |
| Об'єм двигуна | 208 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 2.6 л |
| Витрата палива | 1.4 л/год |
| Тип палива | Бензин |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 611 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 2" |
| Довжина | 627 мм |
| Ширина | 583 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 790,10 ₴











