Мотопомпа GENERGY VOLGA II
Мотопомпа бензинова GENERGY VOLGA II призначена для перекачування прісної води без великих частинок. Модель підходить для використання в садівництві, для наповнення басейнів, штучних ставків і т.д.
Особливості бензинової мотомпи Дженерджі VOLGA II для чистої води:
- Модель оснащена 4-тактним бензиновим OHV двигуном GENERGY SGB PRO 270 з примусовим повітряним охолодженням. Об'єм масла в картері 0,9 л.
- Висока продуктивність - до 105 000 л /час.
- Просто ручний запуск.
- Відмінність захисту від низького рівня масла.
- З литою сталі виготовляють тубіну і спіраль. Заплотник керамій - має збільшений склепіння.
- Металічна Захисна рама оброблена від утворення коррозії електрофоретичним методом.
- Низький рівень вібрації завдяки збільшеному сайлентблоку.
- Максимальна глибина всмоктування - 6 м.
- Максимальна висота подавальника 25 м.
- Діаметри, що всмоктують і нагнетальний патрубків - 4 дюйми або 100 мм.
- Оснащена паливним баком об'єму 3,1 л.
- Напруження дисплею для контролю відпрацьованих мото годин дає змогу вчасно проводити технічне обслуговування.
- Тривалий час автономної роботи завдяки бензобаку та економічному використанню палива:
При додаванні 25% - 1,4 л - 2,2 години.
При додаванні 50% - 1,8 л - 1,7 годин.
Під час розширення 75% - 2,3 л - 1,3 години.
- Рівень звукового тиску: 108 дБ. Рівень звуку на відстані 7 м - 79 дБ.
- Вартість машинного комплекту, який включає 10-дюймові колеса і металеву складну ручку з пластиковою накладкою.
- Маса - 46 кілограмів.
- Габарити мотопомпи без коліс: 627 x509x540 мм.
- Габарити з колесами: 627 x611 х 641 мм.
- Країна-вивідувач: Іспанія.
- Країна бренду: Іспанія.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GENERGY |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 43 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина всмоктування | 6 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 5 мм |
| Максимальна пропускна здатність | 105 куб.м/год |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальний напір | 25 м |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Перекачувані середи | Живильна вода, Чиста вода, Технічна вода, Вода з домішками |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Характеристики приводу | |
| Час автономної роботи | 1 годин |
| Висота підйому | 25 м |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ємність системи змащування | 1.1 л |
| Максимальний тиск | 2.5 бар |
| Марка двигуна | GENERGY SGB PRO 270 |
| Масляний датчик | Так |
| Об'єм двигуна | 270 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 2.3 л |
| Витрата палива | 2.3 л/год |
| Тип палива | Бензин |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 611 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 4" |
| Довжина | 643 мм |
| Ширина | 612 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 990,10 ₴










