Мотопомпа Vulkan SCCP50H для рідких добрив, морської води, хімічних рідин 30 куб.м/год.
100 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 81498
+380 (98) 029-54-70
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мотопомпа Vulkan SCCP50H
Мотопомпа Vulkan SCCP50H з двигуном Honda використовується для відкачування води з резервуарів, озер, басейнів, поливу полів та ін. Може використовуватися для перекачування морської води і рідких добрив.
- легкий запуск
- надійний чотиритактний двигун Honda GX 160
Продуктивність - 30 куб.м/год
Діаметр патрубків - 50 мм
Подача - 25 м
Глибина всмоктування - 6 м
Двигун-Honda GX 160
Потужність - 6,5 л. с.
Тип стартера-ручний
Тип палива - бензин Аі92
Вага - 25кг
Габарити - 50 х 42 х 40 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 25 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Максимальна пропускна здатність | 30 куб.м/год |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальний напір | 25 м |
| Перекачувані середи | Морська вода, Хімічно нейтральні речовини, Чиста вода, Хімічно активні речовини, Технічна вода |
| Характеристики приводу | |
| Час автономної роботи | 2 годин |
| Ємність системи змащування | 0.6 л |
| Марка двигуна | Honda GX 160 |
| Масляний датчик | Так |
| Потужність двигуна | 3.6 кВт |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Витрата палива | 1.5 л/год |
| Тип палива | Бензин |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 405 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 2" |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 000 ₴


