SEQUOIA SPP600C Мотопомпа для агресивних речовин, морської води, рідких добрив
9 998,88 ₴
- Немає в наявності
- Код: SPP600C
+380980295470
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мотопомпа бензинова SEQUOIA SPP600C — потужна помпа для перекачування хімічної рідини, морської води із вмістом у ній твердих частинок діаметром до 5 мм. Оснащена потужним бензиновим чотиритактним двигуном 6,5 к.с., завдяки чому має продуктивність 600 л/хв.
Основні переваги мотопомпи SEQUOIA SPP600C
- Завдяки високим напірним характеристикам (висота напору становить 30 м) цю модель можна використовувати як техніку для перекачування води на великі відстані.
- Для захисту від ударів, зручнішого переміщення помпи модель оснащена міцною трубчастою рамою, яка додатково оброблена для захисту від корозії.
- Зручне обслуговування мотопомпи завдяки добре продуманому доступу до вузлів.
- Увімкнення здійснюється за допомогою ручного запуску.
- Великий паливний бак для тривалої роботи — 3,6 л.
Купити бензинову мотопомпу для хімічних рідин SEQUOIA SPP600C рекомендується для професійного або аматорського використання.
Максимальна продуктивність 36 куб.м/год
Продуктивність - 600 л/хв
Діаметр патрубків-2″/50 мм
Двигун- Бензиновий, SQ-4Т-210 куб.см
Потужність 4.78 кВт/6.5 к.с.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 22 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина всмоктування | 7 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 5 мм |
| Максимальна пропускна здатність | 36 куб.м/год |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальний напір | 30 м |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Перекачувані середи | Морська вода, Чиста вода, Живильна вода, Технічна вода, Вода з домішками |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Характеристики приводу | |
| Час автономної роботи | 2 годин |
| Висота підйому | 30 м |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ємність системи змащування | 0.6 л |
| Марка двигуна | SQ-4Т-210 |
| Масляний датчик | Так |
| Потужність двигуна | 4.78 кВт |
| Об'єм двигуна | 210 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 3.5 л |
| Витрата палива | 1.5 л/год |
| Тип палива | Бензин |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 415 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 2" |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 385 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 998,88 ₴








