



Baumesser HAND PAD PRO #120 Ручна алмазна губка прасок для шліфування керамограніту, керамічної плитки
975 ₴
- Немає в наявності
- Код: 910637556179
Алмазний притир Baumesser HAND PAD PRO #120
Ручна алмазна полірувальна губка "утюжок" Baumesser Hand Pad PRO шліфування складних поверхонь.
При порізці керамічної плитки часто необхідно усувати мікровідколи з відрізаною крайки. Зазвичай це виконують гнучкими полірувальними кругами із застосуванням кутошліфувальною машини. Ручні алмазні шліфувальні бруски Baumesser HAND PAD PRO дозволяють шліфувати крайку вручну без застосування кутошліфувальною машини. Це дозволяє швидко переходити від операції різання до шліфування. Брусок компактний, його завжди зручніше мати під рукою на відміну від УШМ. Алмазний брусок Baumesser має встановлену на підошву алмазну основу з зерном #120. Також в продажі є змінні основи з зерном #60 і #200 Основи встановлюються з допомогою текстильної «липучки». Основи мають округлу форму, що дуже зручно при шліфуванні важкодоступних місць, таких як внутрішні кути плитки, внутрішні радісно скруглення. Сам брусок має м'яку ергономічну форму у вигляді «Праски», яка дуже зручно лягає в руку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baumesser |
| Країна виробник | Україна |
| Зернистість | 120 |
| Стан | Новий |
| Висота | 45 мм |
| Матеріал | Алмаз |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 45 |
| Довжина | 120 мм |
| Довжина | 120 |
| Область застосування | Кераміка |
| Тип | Брусок |
| Тип профілю | Трикутний |
| Ширина | 55 |
- Ціна: 975 ₴


