Stark PL-900 Електрорубанок 900 Вт Ширина ножа 82 мм Вибірка чверті
1 969,20 ₴
- Немає в наявності
- Код: 160021900
+380980295470
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 127,50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Stark PL-900 Електрорубанок 900 Вт Ширина ножа 82 мм Вибірка чверті»
Рубанок електричний Stark PL-900
Рубанок Stark PL-900 призначений для обробки дощок або бруса. Потужності 900 Вт вистачає щоб за один прохід зняти до 2.5 мм. Передня підошва з V-проточкою для зняття фаски виготовлена з литого алюмінію Двостороннє блокування кнопки включення для зручності роботи як правші так і шульги.
Особливості:
- Алюмінієва основа
- Електронна підтримка оборотів
- Плавне регулювання висоти стругання (до 2 мм)
- V-подібний паз для зняття фасок
- Ножи зі швидкорізальної HSS стали
- Двосторонній викид пилу
- Зручна гумова ручка
- Можливість підключення пилососу
- Опора для захисту лез ножа
- Регулювання висоти вибірки чверті
Потужність-900 Вт
Ширина ножа-82 мм
Товщина стружки-0-2.5 мм
Вибірка чверті -11 мм
Кількість оборотів-17000 об/хв
Вага-3.0 кг
Довжина мережевого кабелю - 2 м
Розміри(ДхШхВ)-270х165х180 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна глибина стругання | 2.5 мм |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Максимальна кількість обертів | 17000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання глибини стругання | Так |
| Комплектація | |
| Підставка для стаціонарної установки | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 969,20 ₴








