Інверторний генератор Hyundai HHY 3050Si
Генератор інверторний HHY 3050Si потужністю 3 кВт можна використовувати для відпочинку на природі, кемпінгу та енергозабезпечення будинку. Основною перевагою інверторного генератора Hyundai HHY 3050Si є те, що він тихо працює, майже безшумно, завдяки чому їх можна використовувати в будь-який час доби. Генератор інверторний HHY 3050Si має декілька входів для підключення різних приладів. Також він має систему захисту від перевантаження та зниження рівня масла, що забезпечує безпеку та довговічність роботи генератора. Загалом, генератор інверторний HHY 3050Si є відмінним вибором для тих, хто потребує стабільного та надійного електропостачання в умовах, коли немає доступу до централізованої електромережі. Він легкий та портативний, що дозволяє використовувати його як в домашніх умовах, так і на відкритих містах
Вид палива -АІ-92 і вище
Потужність максимальна /номінальна, кВт - 3/3.2
Місткість паливного баку, л - 3,7
Напруга, В - 220
Максимальна потужність двигуна, к.с/об/хв - /4500
Маса, кг-21.5
Ємність масляного картеру, л-0,45
Габарити (ДхШхВ), см-510x320x475
Гарантія24 місяці * * - детальні умови гарантії шукайте в гарантійному талоні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hyundai |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 3 кВт |
| Максимальна потужність | 3.2 кВт |
| Повна потужність | 3.2 кВА |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Аварійний |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Пікова потужність | 3.2 Вт |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Двигун | |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.45 л |
| Об'єм паливного бака | 3.7 л |
| Потужність двигуна | 5 к. с. |
| Кількість обертів вала двигуна | 4500 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 510 мм |
| Висота | 475 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Вага | 21.5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Ручка для перенесення | Так |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -5 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
- Ціна: 32 760 ₴
- Спосіб упаковки: Картону коробка








