
Truper POHE-12C Шкіряний пояс для інструментів 12 відділень для монтажника, електрика, столяра
1 170 ₴
- Готово до відправки
- Код: POHE-12C
+380980295470
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пояс монтажника для інструментів Truper POHE-12C
Пояс для інструменту Truper POHE-12C тавиготовлений з міцної телячої шкіри.
- Регульований ремінь зі 100% бавовни зі швидкознімним кріпленням.
- Посилені, пошиті та натягнуті сумки для більшої міцності та довговічності
Кількість відділень-12
Розмір - 26 x 34 см
Товщина шкіри-1,8 мм
Довжина ременя - 133 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Truper |
| Кількість відділень/кишень | 12 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.48 кг |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 170 ₴


