Ножиці для стрижки живоплоту DRAGONFLY
Надійні ножиці для живоплоту Gruntek DRAGONFLYпоєднує в собі перевірені часом характеристики, які цінуються садівниками - гострі, міцні леза, зручні ручки, а також використання сучасних методів виробництва. Дуже гострі хвилясті леза з японської сталі SK5 з точним заточуванням дозволяють зрізати навіть тонкі гілки. Лезо швидко і легко знімається для заточування. Округла форма ручки забезпечує зручне захоплення. Похило положення леза та рукоятки полегшує обрізання країв та важкодоступних місць.- гвинт для регулювання затягування лез
- легкі та зручні алюмінієві рукоятки
Довжина лез-250 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gruntek |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.02 кг |
| Довжина леза | 250 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 530 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові ножиці |
| Форма леза | Пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴






