MAROLEX Profession Plus 12 літрів Садовий обприскувач, S041.111
4 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: S041.111
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
Обприскувач MAROLEX Profession Plus
Садові обприскувачі MAROLEX Profession Plus схожі на складаний швейцарський ніж. Багатофункціональний, багато оснащений, завдяки йому Ви зможете зробити більше. В одному пакеті Ви отримуєте все, що очікуєте від обприскувача.
-
Профілактичний захист фруктових дерев. Варто захистити свій майбутній урожай, тому щорічне профілактичне обприскування, що проводиться ранньою весною, може застерегти нас від пізніх проблем і розчарувань. Довга модульна штанга та прецизійний дозуючий клапан ідеально підійдуть для першого обприскування.
-
Застосування інсектицидів. Спокійний відпочинок на дачній ділянці часто псують мухи і комарі, що літають. Використовуючи profession plus Ви можете обприскати дерева протимоскітним засобом або застосувати на вході в будівлю репеленти від мух і знову насолоджуватися відпочинком без постійного дзижчання.
-
Обприскування олійними препаратами. Рання весна – ідеальний час для профілактичного обприскування. Перш ніж перше листя з'явиться на деревах, варто використовувати екологічні засоби на основі парафінової олії. Така процедура знищує личинки на деревах, перш ніж вони лялькують і почнуть знищувати наші дерева.
-
Побілка дерев. Підготовка саду до зими незмінно пов'язана з побілкою стовбурів дерев, колись незручно пензлем, бризкаючи на всі боки, а тепер легко та зручно за допомогою обприскувача profession plus. Це відомий протягом багатьох років простий та екологічний спосіб навесні захистить наш садок від проблем.
-
Просочення деревини. У кожному саду можна знайти дерев'яні елементи, які слід захистити від атмосферного впливу. Широкий вибір плоскоструйних форсунок дозволяє вибрати кут розпилення, оскільки художник вибирає пензлі для товщини лінії. Перголи та інші дерев'яні елементи, з просоченнями, будуть служити Вам протягом багатьох років.
Максимальний робочий тиск - 4 бар
Довжина трубки-50 см
Довжина шланга - 170 см
Вага обприскувача 5 - 2.2 кг
Вага обприскувача 12 - 2.6 кг


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marolex |
| Країна виробник | Польща |
| Дальність/радіус обприскування | 1.5 м |
| Довжина розпилювальної трубки | 50 см |
| Довжина шланга | 170 см |
| Джерело живлення | Механічний |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 35 град. |
| Загальна вага | 2.1 кг |
| Об'єм бака | 12 л |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб транспортування обприскувача | Плечовий (на плечі) |
| Тип обприскувача | Ручний |
| Колір | Зелений |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 4 бар |
| Тип насосу | Поршневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0.5 мес |
- Ціна: 4 250 ₴


