Бензинова мотопомпа Stark WP 40
Бензинова мотопомпа для поливу Stark WP40 може використовуватися для поливу городу, відкачування або наповнення водою бочок, басейнів, цистерн та ін.
- компактні розміри
- ручка для транспортування
- надійний економічний двигун
Діаметр патрубка - 40 мм
Продуктивність -12 куб. м./год.
Напір - 21 м
Висота всмоктування - 6 м
Потужність двигуна - 2.5 л.с
Паливо - бензин Аі 95
Вага - 14 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 14 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина всмоктування | 6 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 4.5 мм |
| Максимальна пропускна здатність | 12 куб.м/год |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний напір | 21 м |
| Перекачувані середи | Живильна вода, Чиста вода, Технічна вода, Вода з домішками |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 370 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 1 1/2" |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 000 ₴







