Розпилювальний стіл Scheppach PTK 2000 A1
- станина алюмінієва
- лазерна указка
Потужність-2 кВт
Швидкість обертання диска-4800 об/хв
Висота пропилу при 90 град-73 мм
Висота пропилу при 45 град-63 мм
Пильний диск-254х30х2,8 мм (24 зуба)
Розмір столу-640х444 мм
Вага-29 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Глибина пропилу під 45 градусами | 63 |
| Глибина пропилу під 90 градусами | 73 |
| Діаметр диска | 254 мм |
| Кількість зубців | 24 |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Потужність | 2 Вт |
| Кількість обертів холостого ходу | 4800 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 29 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 43 655 ₴



