
Stark B-18 Зарядний пристрій для акумулятора Stark B-1840 BCS-3610, BLM-18-330, BLM-36-430
360 ₴
- Готово до відправки
- Код: 310105002.01
+380980295470
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій Stark B-18
Зарядний пристрій Stark B-18 для садового інструменту Stark BCS-3610, BLM-18-330, BLM-36-430
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Кількість режимів заряду | 1 |
| Напруга зарядки | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 0.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час зарядки | 1 |
| Ємність акумулятору | 4 А/ч |
| Напруга акумулятору | 18 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴


