Stark BLM-36-430 Акумуляторна газонокосарка Ширина косіння 43 см 18+18В/4Ач (без акумуляторів та з/в)
8 690,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 310100002
+380980295470
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна газонокосарка Stark BLM-36-430
Акумуляторна газонокосарка Stark BLM-36-430 призначена для косіння газону на середніх ділянках.
- Комплектується акумулятором
- Безщітковий двигун
- Компактні розміри
- Ручка для перенесення
- Комбінований травозбірник із індикатором заповнення
- Регульована висоти косіння
Ширина косіння - 430 мм
Висота косіння - 25-75 мм
Обсяг травозбірника - 40 л
Акумулятор Li-ion 36 В/4,0 Ач
Кількість обертів х. х. - 3000 об/хв
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Рекомендована площа | 4 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 430 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 40 л |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Ні |
| Матеріал деки | Пластик |
| Швидкість обертання ножів | 3000 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 690,10 ₴










