Stark BLM-36-430 SET Акумуляторна газонокосарка з акумуляторами 2х4А/г Li-Ion та ЗУ (310100002.promo1)
8 755 ₴
- Немає в наявності
- Код: 310100002.promo1
+380980295470
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторна газонокосарка Stark BLM-36-430
Акумуляторна газонокосарка Stark BLM-36-430 призначена для косіння газону площею до 700 кв.м.
- Комплектується акумуляторами 2х4А/г Li-Ion та ЗП
- Безщітковий двигун
- Компактні розміри
- Ручка для перенесення
- Комбінований травозбірник із індикатором заповнення
- Регульована висоти косіння
Ширина косіння - 430 мм
Висота косіння - 25-75 мм
Об`єм травозбірника - 40 л
Акумулятор Li-ion 36 В/4,0 Ач
Кількість обертів - 3000 об/хв
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Країна виробник | Китай |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Висота скошування | 75 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Комплектація | З акумулятором і зарядним пристроєм |
| Максимальна ширина скошування | 430 мм |
| Матеріал деки | Пластик |
| Мульчування | Ні |
| Об'єм травозбірника | 40 л |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рекомендована площа | 700 кв.м |
| Швидкість обертання ножів | 3000 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 755 ₴











