Stark BLM-18-330 Акумуляторна газонокосарка з акумулятором 18 В/4 Ач та ЗУ
7 775,10 ₴
- Немає в наявності
- Код: 310100001
+380980295470
- +380 (98) 029-54-70Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторна газонокосарка Stark BLM-18-330
Акумуляторна газонокосарка Stark BLM-18-330 призначена для косіння газону на невеликих ділянках площею до 200 кв.м.
- Комплектується акумулятором 18 В/4,0 Ач та зарядним пристроєм
- Безщітковий двигун
- Компактні розміри
- Ручка для перенесення
- Комбінований тразбірник з індикатором заповнення
- Регульована висота кошіння
Ширина косіння - 330 мм
Висота косіння - 25-75 мм
Об'єм травозбірника - 30 л
Акумулятор - Li-ion 18 В/4,0 Ач
Кількість оборотів х.г. - 3000 об/хв

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Рекомендована площа | 200 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 330 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 30 л |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Ні |
| Матеріал деки | Пластик |
| Швидкість обертання ножів | 3000 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | З акумулятором і зарядним пристроєм |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Висота | 330 мм |
| Вага | 10 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 775,10 ₴











