Дрель алмазного буріння Eibenstock EHD2000S
Дрель сухого алмазного свердління Eibenstock EHD2000S використовується для свердління отворів алмазною коронкою у бетоні, цеглі, клінкері та інших абразивних матеріалах. Незамінний інструмент для електриків, сантехніків, кондиціонерів та ін.
- двошвидкісний редуктор
- плавний пуск
- захист від навантаження
- запобіжна муфта
- невелика вага
- практична відсутність шуму під час роботи
Діаметр свердління - 32-132 мм
різьблення шпинделя - М18
Потужність - 1700 Вт
Діаметр шийки-53 мм
Кількість оборотів х.х.-0-1500 об/хв / 0-3000 об/хв
Кількість оборотів під навантаженням - 0-1000 об/хв / 0-2000 об/хв
Вага - 5,5 кг



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eibenstock |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління | 132 мм |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | М18 |
| Тип свердління | Сухе |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 112 ₴
- Спосіб упаковки: Металевий кейс






