Ланцюгова електропила Utool UES-22
Електропила Utool UES-22 призначена для розпилюваня стовбурів або гілок дерев, брусу на присадібній ділянці або будівельному майданчику.
- полегшена конструкція
- гарне співвідношення потужності та маси
- індикатор рівня мастила
Довжина шини - 40 см
Потужність - 2200 Вт
Об'єм масляного бака - 280 мл
Швидкість ланцюга - 12,3 м/сек
Вага- 4,4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Utool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина пропилу, (мм) | 345 |
| Довжина шини | 400 мм |
| Кількість обертів | 7250 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 280 мл |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Швидкість обертання ланцюга | 12.6 м/сек |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 114 дБ |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 441 591 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка



