Степлер молотковий Stanley 0-PHT350
Степлер молотковий Stanley FATMAX 0-PHT350 використовують для швидкого кріплення утеплювача, гідроізоляции, войлоку та ін. За допомою інтегрованого ножа Ви можете розрізати кусок матеріалу.
- захист від застрягання скоб
- великий магазин для скоб
- резинова накладка на рукоятці
Тип скоби - G
Висота скобы - 8/ 10 / 12 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Довжина скоби | 12 мм |
| Кріпильний засіб | Скоби |
| Максимальна довжина скоби | 12 мм |
| Мінімальна довжина скоби | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Молотковий |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 105,88 ₴







