



GTM WC125/1400E Штроборіз 125 мм
5 606,26 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1632
+380 (98) 029-54-70
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штроборез GTM WC125/1400E
Професійний штроборез по бетону GTM WC125/1400E дозволяє створити борозни розміром 30х29 мм для укладання кабелю або труб. Для відводу пилу з робочої зони можна підключити пилосос.
- корпус редуктора виготовлений з міцного і легкого алюмінієвого сплав
- захист від перевантаження
- електронний стабілізатор Constant Electronic забезпечує стабільну частоту обертів навіть при сильному навантаженні
- комплектація: 2 алмазних диска 125 мм, ключ, насадка для підключення пилососа, інструкція
Потужність-1400 Вт
Діаметр диска-125 мм
Розмір штроби-30х29 мм
Кількість обертів - 9500 об/хв
Розмір упаковки-46х20х30 мм
Вага-4,7 кг

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість робочих дисків | 2 |
| Максимальна глибина пропілу | 29 мм |
| Максимальна ширина паза | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 9500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 606,26 ₴


